Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Hotel Hluboká nad Vltavou

Budovy hotelu jsou umístěné v krásné přírodě jižních Čech a nabízí ubytování ve dvou propojených budovách a to v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je 72 osob. Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, televizorem a připojením na internet. Hotel se nachází v Hluboké nad Vltavou, 3km od krásného zámku a poblíž historického města České Budějovice. 

Sporthotel Barborka nabízí mnoho pobytových zvýhodněných balíčků, jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dvojice v rámci romantických víkendů.

V letních měsících  je pro rodiny s dětmi připraven týdenní zvýhodněný pobyt (so-so) s originálním animačním programem (vodní dráha, potápění s přístrojem, lanové centrum, stezka odvahy, táborák).

 

REZERVOVAT HOTELPřejít na fotogalerii

Přejít na pobyty s programem

Ceník ubytování

 

 

 

 

hotel

Jednolůžkový pokoj

pokoj 1Na hotelu máme k dispozici dva jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj

pokoj 2Dále se zde nachází 16 dvoulůžových pokojů. Pokoje jsou standartně se sraženými postelemi. Na požádání je možné postele oddělit.

 

Třílůžkový pokoj

pokoj 3

Třílůžkové pokoje poskytnou dostatek prostoru pro tříčlenou rodinu.
V budově hotelu máme 6 třílůžkových pokojů.

 

Čtyřlůžkový pokoj

pokoj 4

Na hotelu máme dva typy čtyřlůžkových pokojů. Dva rodinné (dva samostatné pokoje se společnou koupelnou) a 3 pokoje s palandou.

Objednávkový formulář hotelu

Ubytování