Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sport a Aktivity

Aktivní dovolená v jižních Čechách, při které se rozhodně nebudete nudit. Nemusíte ale jezdit nikam daleko. Již v areálu Sporthotelu Barborka naleznete hromadu sportovních příležitostí a aktivit jako je lanové centrum, lukostřelnice, venkovní a vnitřní bazén a mnohé další.

Sport a aktivity v areálu

Sport a aktivity v blízkosti areálu

Sport a aktivity do 10km od areálu

 

hotel

Sport a aktivity v areálu

 

Lanové centrum

lanové centrum

Lanové centrum je přímo v areálu hotelu. Obsahuje 10 překážek, na kterých se rozhodně nebudete nudit a flákat. Nadšení budou dospělí i děti. Hoteloví instruktoři se Vám budou po domluvě věnovat téměř kdykoliv. Vhodné pro skupiny i jednotlivce. Cena 150,-Kč/osoba.

V blízkosti lanového centra můžete trénovat rovnováhu chůzí na slackline.

 

Lukostřelnice

lukostrelnice

Luky i terče máme jak pro dospělé tak i pro děti.  Lukostřelbu si můžete domluvit na recepci hotelu.  Vhodná pro jednotlivce i skupiny. Cena 600Kč/hod./luk

 

Venkovní bazén

venkovní bazén

Od června do září můžete relaxovat, či dovádět v 25ti metrovém bazénu s hloubkou od 1,2 - 1,5metrů. Pro děti je vybudováno dětské brouzdaliště s vodním hříbkem. U brouzdaliště naleznete terasu s lehátky.

Zahradní šachy

zahradní šachy

Pro hosty hotelu a restaurace jsou k dispozici zdarma zahradní šachy.

 

Čtyřkolky pro děti

dětské čtyřkolky

Pro Vaše ratolesti máme výkonné čtyřkolky, které je možno využít v našem areálu pod dohledem instruktora na dráze umístěné vedle hotelového hřiště. Cena 100,- Kč/10 min.

 

Potápění

potápění

Exotický tip pro Vaši dovolenou! Krátký kurz v technice přístrojového potápění zakončený zkušebním ponorem s přístrojem v bazénu. Vyzkoušíte si, jaké to je dýchat pod vodou s potápěčským přístrojem a v případě zájmu máte možnost absolvovat kompletní potápěčský kurz PADI OWD. Cena: 900,- Kč/osoba vyzkoušení potápění (včetně zapůjčení kompletní výstroje)

 

Kajaky

kajaky

Celodenní výcvik v jízdě na kajaku nebo kanoi (Orinoco). Nevšední zážitek při Vaší dovolené ve Sporthotelu Barborka - základní výcvik v bazénu, na který navazuje trénink na umělém kanále v ČB. Cena: 890,- Kč jednodenní výcvik včetně zapůjčení výstroje a dopravy na umělý kanál

 

Multifunkční hřiště

hřiště

Venkovní asfaltové hřiště pro míčové sporty a tenis hřiště Sporthotel Barborka je pro hosty hotelu volně k dispozici.

Naleznete zde i hrací plochu na florbal, florbalky a míčky jsou k dispozici na recepci.

 

Ping-Pong

ping pong

Ping-pongové stoly jsou Vám k dispozici vedle restaurace. Pálky a míčky lze zapůjčit pro hotelové hosty zdarma v recepci hotelu.

 

Sport a aktivity v blízkosti areálu

 

Lanové centrum - Adrenalin park Hluboká

lanové centrum

Skvělý tip na zpestření Vaší aktivní dovolené je návštěva Adrenalin parku, který naleznete nedaleko Sporthotelu Barborka. Pro dospělé i děti nad 130 cm výšky je zde připraveno od dubna do října mnoho zajímavých aktivit! Mimo bezpečných aktivit na lanových trasách (včetně několika skoků a "mega" houpačky) si zde můžete půjčit skákací boty, užít si bungee trampolínu, vyzkoušet si jízdu na jednokolce a další. Ve všech případech se můžete svěřit do rukou zkušeného instruktora, kterého je možno objednat i speciálně pro dítě.

 

Golfové hřiště

golf

V nádherném přírodním prostředí pod zámkem Hluboká, je Vám k dispozici 18 jamkové hřiště, veřejné 9 jamkové hřiště, chipping a putting green, velkorysý driving range, klubové prostory, profesionální trenéři a půjčovna golfového vybavení. Pokud nevlastníte žádné vybavení na golf, můžete po zaplacení 100 Kč (50 tréninkových míčů a půjčení hole) začít poznávat krásy golfové hry při nácviku švihu na cvičné louce. Náklady pro odehrání jednoho kola (18 jamek) jsou 300 - 350 Kč (vstupné na veřejné hřiště, půjčení dvou holí a míček, který, pokud neztratíte :-) zůstane do další hry).

 

Cyklostezka

cyklostezka

Cyklostezkami jsou Jižní Čechy hustě protkané. Krásný výlet doporučujeme podél řeky Vltavy až do Č.Budějovic. Cyklostezka je vybudováná pro brusle i cyklistiku, začátek stezky najdete cca 1km od hotelu (délka cca 10km). Vyzkoušejte i další trasy!

 

Tenisové kurty

tenis

Tenisové centrum v Hluboké nad Vltavou nabízí pro Vaši aktivní dovolenou 2 antukové kurty, 2 kurty s umělým trávníkem a v zimním období 2 přetlakové haly. Cena pronájmu v roce 2020: po - pá do 16 hod. 120 kč, od 16 hod. 180 kč, so - ne a svátek 180 kč

Skateboardový areál

Skateboard

Nachází se cca 1km od hotelu, je tvořen třemi rozjezdovými rampami a dvěma překážkovými. Pokud jste příznivci tohoto sportu, určitě svůj skate nenechávejte doma! Vstup zdarma.

 

Bowling

Bowling

V bowlingové herně AQUA, která se nachází asi 1km od hotelu, jsou 4 profesionální dráhy Brunswick, restaurace a bar. Otvírací doba a ceny: Po - Čt 16:00 - 23:00; do 19:00 za 180,-, potom 280,- a Pá 16:00 - 24:00, So 14:00 - 24:00; do 19:00 za 220,-, potom za 300,-/hod. Možnost rezervace v recepci Sport hotelu Barborka

 

Zimní stadion

Zimní stadion

Aktivní dovolenou můžete na bruslích trávit v létě na kvalitních cyklotrasách kolem Vltavy. Pokud nás navštívíte v zimní sezóně, nezapomeňte si svoje ledové brusle! 18. listopad - 10.březen: provozní doba: 8.00 - 2.00 hod. Veřejné bruslení: pá 17.30 - 19.30, so 14.30 - 16.30, ne 12.30 - 14.30 (pokud se hraje zápas - veřejné bruslení se nekoná) Jednotné vstupné za bruslící osobu: 25,- Kč (vč. DPH) Cena vstupného na hokejové zápasy: 20 - 30 Kč

 

Sport a aktivity do 10km od areálu

 

Motokáry

Motokáry

V bývalém areálu kasáren Čtyři dvory se nachází rozlehlá hala s přiléhajícím venkovním okruhem (přes zimu uzavřen). Celkem je to 600 metrů akce, rychlosti a skvělé zábavy!

Vyjížďky na koních

Vyjížďky na koních

Jste milovníky těchto ušlechtilých zvířat? Dvůr Vondrov nabízí pro úplné začátečníky i pokročilé jezdce plně vybavený jezdecký areál s venkovní jízdárnou a krytou halou! Poskytuje také ustájení koní a výcvik jezdců. Vyzkoušejte, nejkrásnější pohled na svět můžete zažíti na své Jihočeské dovolené!

 

Kajaky (slalomová dráha)

Kajaky (slalomová dráha)

Slalomová dráha se nachází v Českém Vrbném u Českých Budějovic.

 

Vyhlídkové lety

Vyhlídkové lety

Z blízkého letiště Hosín Vám rádi domluvíme prohlídku Hluboké či Českých Budějovic z ptačí perspektivy! Můžete si užít krásný adrenalin a třeba si vyfotit nejromantičtější zámek Česka ze zcela nového pohledu! Vaše děti budou nadšeny!