Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Únikové místnosti

Sporthotel Barborka v Hluboké nad Vltavou nedaleko města České Budějovice si pro Vás připravila 2 únikové místnosti - 2 příběhy či scénáře:

 

Pro objednání únikové místnosti nás kontaktujte:

  • telefonicky na číslo +420 723 998 626 nebo
  • e-mailem na adresu hotel@sporthotelbarborka.cz
  • pro veřejnost otevřeno leden - duben a září - prosinec 2024 vždy po předchozí domluvě
  • pro hotelové hosty otevřeno únor - prosinec 2024, vždy po předchozí domluvě

Dárkové poukazy -  hru můžete věnovat jako dárek, poukazy zasíláme elektronicky nebo si je můžete osobně vyzvednout na recepci hotelu

 

           - JARNÍ PRÁZDNINY -

V TERMÍNU 10. - 18. 3. 2024 MÁME ZAVŘENO 

Děkujeme za pochopení

Pirátská skrýš

Ocitnete se v prostředí starého majáku, kde kdysi dávno ukryl věhlasný pirát svůj poklad.  Toto místo je opředeno legendami o smrtonosných pastech a zajištěno nepřeberným množstvím překážek, které uměl obejít pouze jejich strůjce. Pokud chcete uspět, musíte spolupracovat a myslet rychle. Máte totiž pouze 1 hodinu na to rozluštit hádanky a najít poklad než vám dojde vzduch.

Zábavná logická hra pro skupinu 2-5 lidí plná překvapení a neobvyklých zážitků. Budete zavřeni v místnosti ukrývající poklad. Cesta k němu je chráněna řetězem hádanek a překážek, které je nutné překonat, abyste spolu s ním unikli z místnosti. Bude třeba spolupráce, důvtipu a vytrvalého hledání.  Dostat se ven z místnosti není jednoduché. Máte na to?

Cena pro skupinu - 1100,- Kč

 

 Objednávky na tel. 723 998 626 či na emailu hotel@sporthotelbarborka.cz

úniková místnost pirátská skrýš

Nautilus

Kapitán Nemo byl pověstný svým důvtipem, a pokud jej máte přelstít, budete potřebovat mnohem více než jen spolupráci v týmu.

Naše v pořadí druhá úniková místnost prověří Vaše intelektuální schopnosti, avšak nebojte, jistě se u toho budete bavit. V jedinečných prostorách ponorky Nautilus budete řešit nejrůznější hádanky a hlavolamy, hledat plány, jak ji uvést do provozu a pokud budete úspěšní, možná se Vám podaří uniknout.

Cena pro skupinu - 1100,- Kč

 

Objednávky na tel. 723 998 626 či na emailu hotel@sporthotelbarborka.cz

úniková místnost Nautilus

Objednávkový formulář pobytu

Ubytování